O firmě

Leden 2015 dokončený kurz strukturální integrace-rolfterapie.

Informace o této metodě najdete na  www.casi-rolfterapie.cz

Stavbu a tvar těla můžeme ovlivnit technikou rolfterapie.

Při nákupu zboží jsem viděla ženu-kadeřnici. Její tělo vykazovalo časté stání u kadeřnického křesla. Znakem byla hlava natažená v napětí před tělem, ztuhlá a kulatá záda, propadlý hrudník, břicho a pánev posunuté dopředu. Její tělo by na tom mohlo být fyzicky lépe.

I já bych za pár let mohla vypadat podobně a jako bonus mít bolesti páteře a rukou. Naštěstí mne to nečeká. Vím, jak lépe používat své tělo a v rámci výcviku jsem prošla cyklem 10 sezení, po kterých se mé tělo cítí báječně.

Jak používat své tělo poradím i vám. Omezte  zbytečnou bolest těla.

Vyzkoušejte rolfterapii, vaše tělo bude v lepší rovnováze, zmírní se bolesti zad a kloubů.

Cena za hodinu Rolfterapie je 1200 Kč.

Přístrojová lymfodrenáž

Je prováděna po bazálním ošetření přístrojem od společnosti BTL Lymphastim 12 TOP LINE který se používá ve zdravotnictví a lázeňských provozech.

Pomáhá při syndromu těžkých nohou, artróze, dně, chronických otocích, poúrazové péči, při celulitidě.

Možost zakoupení dárkových poukázek, předplacení masáží na fakturu, placení předem bezhotovostním převodem peněz na účet.