Služby

Nabízím služby pro zaměstnavatele – objednejte službu pro Vaše zaměstance, přijímám platby na fakturu. Vystavím individuální permanentky dle dohody a požadavků

 

 

Rolfterapie

Je práce s fasciemi, po které se změní struktura (stavba a tvar) těla. Terapeut hledá místa, která jsou zatuhlá, zkrácená a nepohyblivá.

V rámci 10 návštev (trvající 60 minut) rolfterapeut intenzivně pracuje na celém těle a snaží se uvolnit vrstvy - fasciální síť, aby se tělo mohlo lépe pohybovat. 

Celému procesu uvolňování pomáhá gravitace, která tělo přivádí do rovnováhy v souladu s gravitačním polem.

Následně po skončení série 10 návštěv má tělo ekonomičtější pohyb a cítí se pohyblivěji a lehčeji.

Je vhodná při bolestech zad, šíje, skoliózy, karpálního tunelu, zmrzlé rameno, tenisový loket, po úrazu, operaci, pro zlepšení fyzické výkonnosti a zlepšní držení těla.

Více o rolfterapii - #strukturální integraci

 

Klasická masáž

Uvolňující masáž prováděná v lázeňských zařízeních vždy příznivě ovlivní vaše tělo, budete se cítit zregenerovaní a svěží.

 

Přístrojová lymfodrenáž

Od listopadu 2011 je pro vás připraven vývojově nejnovější přístroj od společnosti BTL Lymphastim 12 TOP LINE který se používá ve zdravotnictví a lázeňských provozech. Výsledek je vidět po pravidelné návštěvě. Doporučuji cyklus 10 návštěv, alespoň 1x v týdnu (lépe 2x až 3x). Před přístrojovou pressoterapií vám manuálně otevřu hlavní lymfatické cesty (bazální ošetření a otevření tříselných uzlin).

Při jedné návštěvě je možné použít své prádlo – leginy a ponožky (nevhodné jsou těsné a zařezávající se do těla).

Více o lymfodrenáži.


Baňkování

Velmi stará technika, která odstraní toxické látky z vašeho těla přikládáním skleněných baněk. Upozornění pro klienty: zanechává podlitiny, které se během 1 týdne vstřebají.


Akupresura

Akupresura vznikla na území dnešní Číny před více než čtyřmi tisíci lety a dodnes je součástí tradiční čínské medicíny. Je to nenáročná a účinná technika pro prevenci zdraví, bez vedlejších účinků. Při návštěvě můžete prožít akupresurní masáž hlavy, šíje a zad.


Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je jemné léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Provádí se přes oděv. Odstraňuje stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově harmonizuje organismus.


 

 

Powered by CouchCMS